Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

Маєте басейн? Дізнайтесь, де купити обладнання для басейнів у Харкові

Обравши басейн для особистого використання у дворі чи саду, варто вагому увагу звернути на вибір обладнання. Основні та додаткові комплектуючі для басейну зроблять Ваш відпочинок значно комфортнішим та приємнішим. Бажаєте купити обладнання для басейнів у Харкові? Зверніться до менеджерів Albion, які проконсультують Вас та ознайомлять із широким вибором товару у фірмовому магазині Floker.

Основне устаткування та додаткові аксесуари, хімія для очищення води у басейні, а також матеріал для оформлення пляжної зони навколо басейну – усе це, і навіть більше, зробить Ваш басейн улюбленим місцем для проведення дозвілля Вашої сім’ї. Звернувшись до представництва компанії, Ви дізнаєтесь, як купити обладнання для басейнів у Харкові та придбати аксесуари для басейну за вигідною ціною.

Щоб басейн працював, як швейцарський годинник, Вам знадобиться наступне обладнання, яке пропонує бренд Albion:

  • фільтраційна установка, що забезпечує очищення води у басейні від домішок і механічного забруднення, за допомогою фільтраційної бочки, наповненої піском;
  • тепловий насос, який підтримує оптимальну температуру води у басейні та дозволяє купатись у басейні незалежно від погоди;
  • протитечія, що, завдяки потужному потоку води у басейні, дає змогу займатись фітнесом або робити довгі запливи у басейні будь-якого розміру;
  • ультрафіолетова лампа, яка випромінює короткі ультрафіолетові хвилі, знищує віруси та бактерії без використання хлору чи інших хімічних засобів;
  • іонізатор забезпечує очищення води від мікроорганізмів на основі процесу звільнення іонів міді й срібла;
  • соляна установка, яка здійснює електроліз солі та має антисептичну дію;
  • станція дозування хімії Aseko забезпечує очисний та дезінфікуючий процес за допомогою використання хімії, дає змогу контролювати витрати засобів для очищення води у басейні, вимірює та регулює рівень pH у воді.

Завдяки ефективному та високо функціональному обладнанню, Ви значно зекономите кошти та час на догляд за басейном, які можна витратити на приємний відпочинок у власному басейні. Якщо Ви вже обрали, яке саме купити обладнання для басейнів у Харкові, то наступним кроком буде вибір додаткових аксесуарів. Придбати аксесуари для басейну від Albion можна також у фірмовому магазині Floker, який знаходиться у представництві нашої компанії.

Драбина із нержавіючої сталі забезпечить зручний спуск у басейн. Підводні LED прожектори чи галогенні лампи зроблять відпочинок у басейні у вечірній час безпечним та створять унікальну атмосферу для відпочинку. Турбуєтесь про надійність та безпеку власного басейну? Ідеальне рішення – сигналізація для Вашого басейну.

Доречним аксесуаром для очищення басейну є водний пилосос. Наші клієнти мають змогу обрати роботи-пилососи, напівавтоматичні чи ручні пилососи. Автоматичні пилососи-роботи добре очищують стінки та дно басейну від слизу та бруду, що накопичується у басейні протягом купального сезону.

Завдяки хімічним засобам для очищення води у басейні, Ви зможете очистити воду у басейні без вагомих затрат й створити сприятливі умови для відпочинку та плавання. У фірмовому магазині Floker Ви зможете купити обладнання для басейнів у Харкові, придбати аксесуари для басейну та підібрати дієву хімію для очищення води у басейні.

Серед хімії для збереження чистоти води в басейні найбільш ефективними є хлоровмісні засоби для шокової та комплексної дезинфекції. Швидкорозчинні таблетки для басейну чи хімія повільної дії за допомогою методу хлорування збережуть воду прозорою та чистою. Концентровані порошки для підняття або зниження рівня pH усунуть проблеми пов’язані з подразненням шкіри. Протибактеріальні засоби для знищення водоростей (альгіциди) допоможуть забути про позеленіння води через розвиток водоростей. Картриджі-флокулянти поліпшать фільтрацію, затримуючи дрібні часточки бруду, для того, щоб вода в басейні не була мутною. Тестери та реагенти допоможуть підтримувати належну якість води, вимірюючи всі необхідні хімічні показники.

Останнім кроком для того, щоб Ваш власний басейн мав привабливий вигляд, є підбір матеріалів для оформлення пляжної зони. Бренд Albion пропонує широкий вибір матеріалів, які виконують не тільки декоративну, а й практичну функцію. Антиковзке покриття захищає від випадкового падіння, а якісні та благородні матеріали забезпечать стильний дизайн. Для тих, хто надає перевагу дерев’яному оздобленню, рекомендуємо обрати терасну дошку. Для власників переливних басейнів пропонуємо решітку із натурального грецького каменю MARMARINI, а для бортів скімерних басейнів підійде бортовий камінь PIERRA. Якщо ж Ви бажаєте обрати матеріал не тільки для оформлення прилеглої зони басейну, а й для оздоблення доріжок саду чи двору, альтанок, терас і т.д, то варто обрати безшовний мармуровий чи кам’яний килим KAMFIX.