Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

ПОЛІПРОПІЛЕНОВІ БАСЕЙНИ ПІД КЛЮЧ: БУДУВАТИ БАСЕЙНИ У ХАРКОВІ

На сьогодні мати у власному дворі басейн стало дуже популярним. Замовивши поліпропіленові басейни під ключ, Ви вбережете себе від багатьох проблем, оскільки всім будуть займатися спеціально підготовлені люди.

Бренд Albion пропонує своїм клієнтам будувати басейни в Харкові за вигідними цінами. Клієнти можуть вибрати переливний або скіммерний басейн, в залежності від своїх побажань. Завдяки особливостям матеріалів виготовлення, поліпропіленові басейни під ключ є дуже якісними. Поліпропіленові басейни під ключ більш прості в монтажі, оскільки не потребують додаткового кріплення.

Будувати басейни з поліпропілену це:

  • відсутність потреби додаткової облицювання;
  • басейни доступні в ціні;
  • яскравість кольору зберігається протягом десятиліть;
  • не потрібні особливі витрати на прибирання;
  • басейни стійкі до сезонних перепадів температур.
  • екологічно безпечні матеріали;
  • теплоізоляційні характеристики.

Також бренд Albion пропонує будувати басейни преміум класу Luxury pools або басейни серійного виробництва Econ pools для дачі або будинку. Такі басейни відмінно підійдуть любителям літнього відпочинку на свіжому повітрі у власному саду або дворі.

Скіммерний басейн – більш поширений вибір наших клієнтів. За допомогою скімера вода потрапляє в спеціальну фільтраційну систему, де очищається від бруду, ґрунту, комах, опалого листя, і через зворотні форсунки потрапляє в басейн.

Також ми пропонуємо Вам басейни переливного типу. Будівництво басейну з переливом підкуповує можливістю використовувати всю глибину чаші, оскільки в такому басейні не потрібно залишати місце на скіммер. А очищення води здійснюється за допомогою її циркуляції через спеціальні фільтри і повернення назад в басейн.

Будувати басейни у Харкові можна на вигідних умовах. Щоб купити поліпропіленові басейни під ключ, сміливо звертайтеся до наших менеджерів за більш детальною інформацією через сторінки «Контакти» і «Зворотній зв’язок» або перейдіть на основний сайт компанії www.albion.ua.