Продукція

Переваги нашої продукції

Сертифікована продукція

Наша продукція має сертифікати якості ЄС та України, а також міжнародні сертифікати AFNOR, TÜV, ZUS і ISO, які гарантують її екологічну безпеку і високу якість.

Найбільша мережа

Наша компанія має мережу представництв по всій країні, де кожен клієнт може не тільки зробити покупку, але й отримати необхідну інформацію та гарантійне обслуговування.

Широкий асортимент та індивідуальний підхід

Компанія має широкий ряд продукції від економ до преміум класу. Також наші клієнти можуть придбати товар, виготовлений за індивідуальним замовленням.

Наші роботи

Історія компанії

 1.  
  Заснування компанії Albion Group в Чеській Республіці 1990
 2.  
  1997 Відкрита нова лінія порошкового фарбування Decoral
 3.  
  Запуск серійного виробництва павільйонів IDEALCOVER 2001
 4.  
  2004 Заснування повномасштабного дочірнього підприємства Albion Group в Україні
 5.  
  Нове розширення в асортименті - гідромасажні басейни Brilix 2006
 6.  
  2008 Запущено виробництво автономних каналізацій Bio-CWT
 7.  
  Створення
  Allbautech
  2012
 8.  
  2013 Запуск серійного виробництва домашніх басейнів Econ pools
 9.  
  Початок виробництва басейнів преміум класу Luxury pools 2016

Будівництво басейну від Albion. Продаж басейнів, басейн для дому в Харкові

Вже понад двох десятків років чеський бренд Albion працює в таких сферах, як будівництво басейну та продаж басейнів. Завдяки широкій мережі представництв компанії, Вам надається можливість купити басейн для дому в Харкові, спа басейн, обладнання для басейнів, або іншу нашу продукцію.

До продуктів та послуг, які ми надаємо, відносяться:

 • будівництво басейну під ключ;
 • будівництво спа басейну;
 • обладнання для басейнів;
 • солярний душ;
 • павільйони;
 • очисні споруди на основі технології Bio-CWT;
 • продаж басейнів та іншої продукції.

З Albion у Вас є можливість побудувати басейн для дому в Харкові якісно і швидко. Ми забезпечуємо будівництво басейну в Харкові з готовими чашами, що значно заощадить Ваш час і кошти на роботу. Наші клієнти мають змогу обрати скімерний або переливний поліпропіленовий басейн преміум класу Luxury pools, або ж басейни серійного виробництва Econ pools, що приємно здивують доступною ціною. Також, заради Вашого комфорту, ми здійснюємо будівництво басейну під ключ.

Любителі гідромасажу знайдуть у нас великий вибір гідромасажних басейнів. Ми пропонуємо придбати СПА басейн для дома від відомих і перевірених світових лідерів у виробництві: Brilix та Jacuzzi.

Ми пропонуємо ряд гарячих пропозицій і вигідних акцій на будівництво басейну у м. Харків. Всі охочі, без клопотів, можуть замовити будівництво басейну для дома в Харкові.

Якщо Ви бажаєте побудувати басейн для дому або якщо Вам цікаво дізнатися про продаж басейнів Харків і обладнання для басейнів, а також про іншу продукцію компанії, звертайтеся до нас через сторінки «Контакти» або через сервіс «Зворотній зв’язок», або ж відвідайте наш головний сайт: www.albion.ua.